ТЕХНІКА ЕМОЦІЙНОЇ СВОБОДИ(Тепінг).

Привіт. Я рада, що ви робите великий крок на зустріч свому ментальному здоров’ю - обравши цю техніку!
Мене звати Вікторія Василевська і я Лайф коуч/психолог для українських мігрантів.
Цей міні-курс я запустила для того, щоб багато людей нарешті мали цю «магічну таблетку» яка за п’ятнадцять-двадцять хвилин витягне нас з будь-якого стресового та тривожного стану.
Секрет цієї техніки тільки один - її потрібно робити! Присвятивши їй цей малесенький відрізок часу, ви подаруєте собі спокій та здоровішу нервову систему - це я вам гарантую!
Вона (техніка) як скидання з себе всього не потрібного, ментального багажу. Користуйтесь та буду рада вашому зворотньому зв’язку!

Illustration
Heading photo

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

- Для тих хто хоче врегулювати свої емоції, стрес, тривогу, переживання та просто заспокоїти нервову систему.- Для тих хоче позбавитися провини;- Хто хоче знайти опору;- Для всіх хто хоче оволодіти інструментом який за 15 хвилин витягне нас з будь якого стресового стану;

Heading photo

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Більше спокою;- Розслаблення тіла й голови;- Чистішого мислення;- Очищення себе від негативних емоцій та стресу;

Heading photo

ЯК ЦЕ ВСЕ ВИГЛЯДАЄ?

-Ви отримуєте короткий відео опис самої техніки;
- Три Вебінари на пропрацювання через цю техніку відчуття провини, негативних емоцій та пошуку опори.

P.S: Ці Вебінари я проводила в перший рік повномаштвтбгого вторгнення тому ви зможете там взяти для себе навіть більше ніж тут описано, і досвід учасників також.

ВІДГУКИ:

Від себе хочу додати що ця техінка витягнула мене з такого ментального стану, що я не знаю що без неї зі мною б було. Це моя персональна live saver і game changer.

Illustration

Віка, дякую тобі за сьогоднішній вебінар! Техніка емоційної свободи з кожним разом відчувається комфортніше. Сама я лінуюся практикувати (думаю що я така не одна ©)А ти підбадьорюєш і заохочуєш! Також була дуже рада побачити запис вебінару з минулого тижня в своїй пошті (який я пропустила). Вдячна за це.

Illustration

Дякую за вебінар! Дійсно стало легше. Впевнилась, що тіло прагне тих речей, котрі заспокоюють психіку. На цьому тижні почала бігати і дістала вишивку. Впевненість у правильності своїх дій дає сили.Ще раз дякую! Сил Вам та натхнення!

Illustration

Добрий день, Вікторія. Буду дуже вдячна за відео. Мені здається, що Ваша практика-це те, що мені зараз необхідно, як повітря)).

Illustration

Вікторіє, дуже дякую за відео, зробила і якось стало легше дихати, чула про цю техніку раніше від товаришки-психотерапевта і пробувала робити зразу як тільки війна почалась, але якось воно не пішло - може робила не так, а можезабагато тоді було стрес.

Illustration

Вікторія, доброго дня. Вчора я була на групі підтримки. Хочу вам подякувати. І ви казали що є можливість отримати текстову форму вчорашньої практики. Я б хотіла вас попросити надіслати.

Illustration

Дякую за вебінар! Дійсно стало легше. Впевнилась, що тіло прагне тих речей, котрі заспокоюють психіку. На цьому тижні почала бігати і дістала вишивку. Впевненість у правильності своїх дій дає сили. Ще раз дякую! Сил Вам та натхнення!