Image placeholder


Привіт.❤️Я рада тебе тут бачити і вірю що зможу бути для тебе корисною .Давай знайомитись:Я Life коуч та психолог для українських мігрантів.Засновниця клубу українських мігрантів Америки - К.У.МА. де щомісячно ми збираємося для психологічної підтримки, нових знайомств та розуміння одне одного.Постійно підвищую кфаліфікацію в провідних американських структурах.Одна з них- це інституція Діпака Чопри де ясертифікувалася як Лайф коуч, Вчитель Медитації та Аюрведа практик.Також я мама, дружина, сестра, донька та подруга.

Illustration

ТРІШКИ ПРО СЕБЕ

Вісім років назад я переїхала зі Львова в Штати і стільки ж часу практикую тут як Лайф коуч та психолог.Що особисто для мене цих вісім років життя в штатах?Багато писати не буду, просто скажу що:Я вдома та повністю на своєму місці.Я впустила цю країну в своє серце і знайшла себе тут, та в принципі все.Ще хіба додам, що для мене завжди буде цікаво озиратися на цю дівчину в повному неприйнятті, протесті, з величезною тугою за домом та до того куди я прийшла(і зробила це я виключно для себе, ні для кого більше).Завжди думала що буду працювати з українцями з України, а в основному звертаються українці тільки з інших країн, тому все склалося само по собі - я Лайф коуч та психолог для українських мігрантів.

-Сама я вийшла та реабілітувалася з токсичних стосунків;
-Пройшла через чотирьох річні стосунки на відстані які завершилася успішним шлюбом та двома дітками;
-Полюбила та прийняла чужу країну
-Побудувала кар’єру з нуля в іншій країні;
-Позбавилася шкідливих звичок(таку наприклад як заїдання в міграції) та веду здоровий спосіб життя;

Illustration
Illustration

‌Також я чітко усвідомила що піклуючись про свій внутрішній та зовнішній стан на постійній основі, нам відкриваються безліч чудес у всіх сферах нашого життя!
Через інструменти такі як медитація, психологічні та духовні практики якими я допомагаю собі та іншим, я буду рада допомогти і тобі!

ДИПЛОМИ

Тут ви можете ознайомитися з моєю освітою

Illustration