КУМ (online)

В клубі буде створена така атмосфера, де ви зможете відчувати себе в безпеці, щоб вивільнитися від свого «багажу» та звільнити місце для чогось нового та кращого.

Для кого він:

👆🏻Знаходиться в різних куточках світу;
👆🏻Хто хоче полегшити собі процес адаптації;
👆🏻Знизити відчуття одинокості;
👆🏻Позбавитися багажу обід та розчарувань через переїзд;
👆🏻 Знайти мотивацію до дій,
та допомогти своїм стосункам.

Для чого він:

Через коучінг вправи приправлениі нотками психологічних технік, ми будемо полегшувати собі подавлені стани в яких можемо знаходимтися через переїзд.

Який результат:

Ви почнете відчувати певну цікавість від процесу, та навчитеся перетворювати перешкоди у чужій країні в досвід та в нові можливості!
☝🏻А також гарна атмосфера, де відчувши себе в безпеці, ви зможете вивільнитися від стресу та емоцій і створити місце для чогось нового та кращого.

Як все буде виглядати?

👩🏼‍💻Зустрічі онлайн (групові сесії): 4 рази в місяць.👩🏼‍💻Загальний чат підтримки для спілкування на кшталт: індивідуальних посилань, запитань, асоціацій і таке інше;👩🏼‍💻Зворотний зв'язок від мене;👩🏼‍💻Матеріали для саморегуляції;

Illustration

Якщо ви шукаєте підтримку в такому не простому процесі як міграція, хочете більшого контакту зі мною, та місце для полегшення та розвитку, тоді вам в наш клуб!

Viktoriia Vasylkivska

Illustration
Illustration

Вартість:

Набір в клуб відбувається на початку кожного місяця.
Місячний абонемент - 20$/міс

Image placeholder

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ

Заповнюйте форму та вибирайте актуальну послугу. Ми зв'яжемося з вами та проведемо безкоштовну консультацію. А ви самі ухвалите рішення про подальшу співпрацю.

Дякую за замовдення!

Я обов'язково з вами зв'яжусь, для уточнення даних та подальшої роботи.

Can't send form.

Please try again later.