Illustration

«Я маю багато знайомих, друзів тут, тільки мені хочеться мати місце де я можу безпечно поговорити про те, про що там поговорити не можу».«Я дуже хочу шматочок чогось нашого, українського».🇺🇸🇺🇦«Добре що є таке місце.Стільки разів хотіла потрапити».«Цікаво слухати інші історії та переосмислити свою» - це маленька частинка відгуків, що дівчата на останній зустрічі клубу ділились❤️ (ще читайте в каруселі☝🏻).

Давайте нагадаємо собі ще раз що таке клуб - К.У.М.А.(клуб українських мігрантів Америки).☝🏻 Головне завдання клубу, щоб ви вийшли з нього зарядженими та з певним позитивом стосовно свого шляху в міграції.Це також про те, що нам може бути погано тут, тільки на цій зупинці ми довго не зупиняємось.🙌🏻Основна зупинка це: заряд, полегшення та прагнення до покращення своєї адаптації.А ще клуб для тих:✔️Хто вже адаптувався та просто хоче тусовки, з нотками саморозвитку;✔️Хто тільки приїхав та хоче отримати професійну підтримку в цьому не легкому процесі;✔️Хто хоче зрозуміти як працює коучінг та прокачати себе;✔️Хто хоче нових знайомств та заявити про себе;Якщо це про вас тоді вам точно в наш клуб!Буду чекати вас на наступній зустрічі яка відбудеться вже згодом.

Illustration

Щоб дізнатися першими деталі: Коли та де?Отримати купон на знижку при реєстрації на наступну зустріч (їх всього п’ять)❗️Заповнюйте форму і я зв'яжуся з вами!
До скорої зустрічі.

Image placeholder

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ

Заповнюйте форму та вибирайте актуальну послугу. Ми зв'яжемося з вами та проведемо безкоштовну консультацію. А ви самі ухвалите рішення про подальшу співпрацю.

Дякую за замовдення!

Я обов'язково з вами зв'яжусь, для уточнення даних та подальшої роботи.

Can't send form.

Please try again later.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ