ГРУПА

БЕЗКОШТОВНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Illustration

Коли почалася війна мною утворилася ГРУПА БЕЗКОШТОВНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ під час війни і мені не легко описати що це за досвід, як для мене так і для людей які туди приходять.

Зараз людям як ніколи потрібна психологічна підтримка тому я гостро відчула потребу допомагати ще більше, і таким чином була створена група безкоштовної психологічної підтримки онлайн.
На сьогоднішній день у нас відбулося більше ніж тридцять зустрічей і я дала обіцянку що група буде доти доки не закінчиться війна. Через кожен четвер о дванадцятій по Нью Йорку ми збираємося у zoom.(всі деталі за посиланням в Facebook)
На групі застосовується психологічна практика яка є дуже ціною і яку під час війни я даю абсолютно безкоштовно!
Вона розроблена для того щоб заспокоїти нашу нервову систему та люди бувають порівнюють її з заспокійливими, тільки які взагалі не шкодять. Також на ній ми отримаємо велике розуміння одне одного так як кожен проходить через схоже. Я буду чекати на тебе наступного разу і дуже вірю що ти підеш собі назустріч.

Illustration

ПРО ЩО ЦЯ ГРУПА:

    Допомагати полегшувати собі свої тривожні відчуття:(невизначеність, страхи, почуття провини, злість, сум, паніка, горе);
    Знімати стрес після травматичної події;
    Отримувати та давати підтримку;
    Турбуватися про своє ментальне здоров’я;

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Image placeholder

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ

Заповнюйте форму та вибирайте актуальну послугу. Ми зв'яжемося з вами та проведемо безкоштовну консультацію. А ви самі ухвалите рішення про подальшу співпрацю.

Дякую за замовдення!

Я обов'язково з вами зв'яжусь, для уточнення даних та подальшої роботи.

Can't send form.

Please try again later.